U Ekonomskoj i Elektrotehničkoj školi u Banjaluci ponovo je dojavljena bomba, saznaje portal Provjereno.
Prije tri dana takođe je bila dojava o bombi, a utvrđeno je da bila lažna.
Jutros je ponovo stiglo obavještenje da je u školama postavljena eksplozivna naprava, a policija je na terenu.
U toku su kontra-diverzioni pregledi u školama.
U toku je i evakuacija Politehničke škole koja se nalazi u istom objektu kao i Еkonomska škola.
“Policijski službenici postupaju po navedenim prijavama u skladu sa Uputstvom o postupanju pripadnika MUP-a u slučaju prijetnje postavljenom eksplozivnom napravom ili nekim drugim opasnim sredstvom“, rečeno je u Policiji.
Izvor: Srpskainfo.com


